Firma BIOSTAR wprowadza na rynek kompaktowe szybkie narzędzie do przechowywania danych w postaci dysku SSD M200 opartego na formacie M.2

BIOSTAR jest niezwykle podekscytowany mogąc poinformować, że do jego linii produktów ?storage? dołączył nowy dysk półprzewodnikowy BIOSTAR M200.

Wysoka wydajność + ultrakompaktowy design

Stworzony dla wydajnych, niskoprofilowych aplikacji, BIOSTAR M200 jest dedykowany dla systemów wymagających dużej szybkości w niskoprofilowej formie jak notebooki, komputery w formie SFF czy HTPC. Dysk, dostępny w pojemnościach 120GB i 240GB, będzie doskonały dla osób, które chcą wspomóc swój system za pomocą nowego dysku SSD lub przyspieszyć działanie urządzenia mobilnego celem zwiększenia jego wydajności i wydłużenia ?życia? baterii.

Doskonały dla notebooków i HTPC

Systemy nowej generacji występują zazwyczaj w formacie M.2, który zapewnia szybkie połączenie z Twoim komputerem, co stanowi najlepszy interfejs, jeśli chcesz wyciągnąć z niego wszystko, co najlepsze. Pamięci M.2, jak nasz BIOSTAR M200, występują jako narzędzie niskoprofilowane, dzięki czemu użytkownicy mogą ich używać w większości urządzeń wspierających M.2 2280. M.2 oznacza także bezgłośność pracy, niski poziom emisji ciepła i niski pobór mocy. To idealna aktualizacja systemu dla kluczowego użytkownika szukającego sposobu na jego upgrade, jednocześnie korzystając z przewagi pamięci M.2.

Biostar M200 możesz działać szybciej

Nasz nowy dysk gwarantuje szybkość odczytu 530MB/s. Aplikacje powinny więc ładować się szybciej, Twój system powinien się również uruchamiać w tempie szybszym niż dyski tradycyjne. Duże pliki też będą ładowały się szybciej i uczynią Twój system bardziej responsywnym.

Nowsze systemy, wyposażone w złącze M.2, mogą, dzięki modelowi M200, doświadczyć zwiększenia trwałości baterii i wydajności procesu przechowywania danych. Czyni to nasz nowy dysk doskonałym narzędziem do zastosowania w ultrabookach czy notebookach. Wewnątrz, BIOSTAR M200 jest zasilany kontrolerem Marvell, który został uzupełniony pakietem pamięci flash BGA, co nie pozostaje bez wpływu na szybkość operacji zapisu i odczytu.

Specyfikacja

Pojemność 120GB 240GB
Interfejs SATA3 6Gb/s SATA3 6Gb/s
Złącze 2280 M.2 2280 M.2
Wymiary 22 x 80 x 3.5 mm 22 x 80 x 3.5 mm
Napięcie robocze DC 3.3 V DC 3.3 V
Max odczyt 530 MB/s 530 MB/s
Max zapis 380 MB/s 410 MB/s
Temperatura operacyjna 0-70 stopni Celsjusza 0-70 stopni Celsjusza
System operacyjny Windows/Linux/Mac Windows/Linux/Mac