Odzyskiwanie Danych Po Skasowaniu - Telecomplanet.pl : Odzyskiwanie danych Warszawa

MiP Data Recovery - Odzyskiwanie danych Warszawa
01-378 Warszawa
ul. Połczyńska 10
(+48) 250-00-77
office@recovery.pl
Przejdź do treści
Odzyskiwanie Danych Po Skasowaniu
Odzyskiwanie danych z dysku po awarii programowej
Nie trzeba wiele wyobraźni, aby wyobrazić sobie następujący scenariusz, ponieważ prawie wszyscy byli w takiej sytuacji: krótko przed złożeniem pracy lub kompleksowej oferty biznesowej z kilkoma dokumentami w formie tekstowej lub tabel Excela, komputer nie robi tego, co powinien i niszczy dane cyfrowe w ciągu kilku sekund. Cała praca była daremna z nieprzewidzianymi konsekwencjami. Firmy zajmujące się odzyskiwaniem danych z dysku w Warszawie uplasowały się w czołówce europejskich firm tej branży. Wiele zapytań skierowane jest właśnie na odzyskiwanie danych z dysku Warszawa. Jednak usługi tego typu nie należą do najtańszych. Z drugiej strony patrząc bez odpowiedniej wiedzy nie ma co się brać samemu, gdyż może to doprowadzić do bezpowrotnej utraty danych.
 

Ogólnie
Na szczęście istnieje teraz wiele aplikacji na rynku oprogramowania, na przykład do odzyskiwania pliku Excela, a nawet kopiowania kompletnego dysku twardego, który nie jest już dostępny dla zwykłego użytkownika. Wystarczy wyszukiwarka Google, a nie jedna ze stron jest zapełniona odpowiednimi aplikacjami, które bez problemu przywracają pojedyncze dokumenty (teksty, zdjęcia, filmy) lub nawet całe katalogi plików na dysku twardym.
Według twórców średniej klasy programy obsługują ponad 500 formatów danych, w tym prawie wszystkie formaty obrazów, dokumenty, pliki multimedialne i wiadomości e-mail. Może odzyskiwać dane ze wszystkich typów nośników pamięci. Program nie obchodzi, czy system dysku twardego jest oparty na NTFS, FAT16, FAT32, HFS + lub APFS. Obsługuje również odzyskiwanie danych z sformatowanych lub niesformatowanych dysków twardych oraz utraconych lub zmodyfikowanych partycji.

Narzędzia programistyczne
Odzyskują przypadkowo usunięte pliki
Prawie wszystkie dają odzyskać pliki z „Kosza”
Inne programy odzyskają dane z sformatowanych dysków
Pomagają w odzyskaniu danych z utraconych partycji
Odzyskują przypadkowo usunięte pliki
Prawie wszystkie dają odzyskać pliki z „Kosza”
Inne programy odzyskają dane z sformatowanych dysków
Pomagają w odzyskaniu danych z utraconych partycji

Programy i aplikacje
Programy obsługują wiele trybów odzyskiwania od szybkich do pełnych (analizujących wszelkie napotkane na nośniku wpisy w sektorach).
Odzyskuja dane z dysków i urządzeń zewnętrznych
Staraja sie przywrócić dane po działaniu wirusów
Potrafią poradzic sobie z awaria systemu operacyjnego
Niektóre rozkodowuja dane po zaszyfrowaniu ich przez kryptowirusy
Dzięki szybkiemu skanowaniu dane mogą być odtworzone bez dużej wiedzy technicznej. W podglądzie użytkownik widzi znalezione pliki i może je tam otworzyć by sprawdzić czy poprawnie działają.
Aby jednak korzystać z narzędzi do odzyskiwania danych z dysku trzeba posiąść najpierw pewnego rodzaju wiedzę użytkową by nie spowodować ich bezpowrotnej utraty. Przy jakichkolwiek pytaniach lepiej jest skonsultować się z działem pomocy technicznej, gdzie nasi inżynierowie doradzą co zrobić.
Odzyskiwanie danych po skasowaniu: Opis zawartości Aktualnej strony poswięconej tematyce odzyskiwania danych po skasowaniu, formatowaniu, awarii systemu, zainstalowania systemu na partycji z danymi, odzyskania danych po działaniu wirusa, zaszyfrowania danych przez złośliwe oprogramowanie.
01-378 Warszawa
ul. Połczyńska 10
(+48) 22 250-00-77
office@recovery.pl
Pon.-Pt. 09:00 - 17:00
Sob.-Nd zamknięte
@ MiP Data Recovery
ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU
* po formatowaniu
* po ataku wirusa
* po upadku
* po utracie partycji
ODZYSKIWANIE DANYCH Z MACIERZY
* po awarii systemu
* po awarii dysków
* po awarii zasilana
* po awarii kontrolera
INFORMATYKA ŚLEDCZA, DOWODY PRZESTĘPSTW
* włamania komputerowe
* kradzieże danych
* zdrady małżeńskie
* biały wywiad
Wróć do spisu treści